O nás

Naša spoločnosť bola založená 25.1.2010 zápisom do živnostenského registra, s cieľom zabezpečovať cestnú osobnú prepravu širokej verejnosti za dostupné ceny a to pri zachovaní pohodlia a bezpečnosti zákazníka.

Na naše začiatky si iste mnohí spomenú pri zhliadnutí nasledujúceho obrázku nášho prvého auta (dvojmiestny Smart ForTwo),

smart

čím sme už pri založení vdýchli spoločnosti isté prvky výnimočnosti. Postupom času sme vozový park rozšírili o 5-dverový Peugeot 206 a tri 5-dverové Fábie Combi ktoré v druhej polovici roku 2013 nahradili nové vozidlá.

 

V súčasnej dobe nám skrášľujú náš vozový park autá značky Dacia:  5x Logan, 1x Dokker, 1x MCV a 1x Sandero.

 

Prelom rokov 2013 a 2014 bol pre nás význačný hlavne v zmene názvu minipreprava na nový názov miniTAXI a adaptáciou sa novým zákonom.

Ku zmenám došlo aj v ďalších smeroch ako napr. zjednotenie rovnošaty vodičov, rozšírenie vernostného programu o odznaky či rozšírenie spolupráce o ďalších partnerov. Týmto sa však naše aktivity nekončia. V minulom roku sme rozdali našim klientom zľavy v hodnote viac ako 2200 euro plus ďalšie odmeny, o ktoré sa postarali naši partneri. Je viac ako na 100 percent isté, že tento rok na zľavy menej neminieme :)

minitaxi022

Ak nechcete nič zmeškať, môžete sa pridať do našej fanúšikovskej skupiny na tomto odkaze alebo bezplatnou registráciou v sekcii Registrácia.